header-logo.png

HAKKIMIZDA

Butik Dershane maksimium 6 kişilik sınıflarda öğrencilerin ihtiyaçlarını ön planda tutarak ve her öğrencinin yeterli vakit ayrıldığında öğrenebileceği felsefesi ile kurulmuş kişiye özel eğitim veren kurstur. Kalabalık sınıflarda kişi başına düşen öğrenme zamanı azalır ve verimli öğrenme gerçekleşmez. Butik eğitim anlayışında ise her öğrenciye yeterli ilgi gösterilir ve her öğrenci özeldir.

Kaptan Hocam, öğrencilere kaliteli  eğitim imkanı sunmak için yola çıkmış butik kurs merkezidir. Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz, eğitimin bire bir olması prensibi ile hareket etmektedir. Öğretmenlerimiz, öğrenci ile ders arasında bir köprü olmaktadır.

NEDEN KAPTAN HOCAM BUTİK DERSHANE?

  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü bir eğitim kurumunun başarısı bir öğrenciyi hangi seviyeden alıp nereye taşıdığı ile ölçülür ve biz her öğrencimize maksimum seviyede katkı sağlayıp başarılarına ortak oluyoruz.
  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü öğretmen kadromuza çok güveniyoruz. Hepsi alanında uzman ve en iyi şekilde eğitim öğretim işlevini gerçekleştiriyorlar.
  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü kişiye özel çalışma programları hazırlıyoruz. Öğrenci ne şekilde sınava hazırlanması gerektiğini yılın her anında görebiliyor.
  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü öğrenciye yıl boyunca eşlik eden koçluk sistemimiz var.
  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü sınıflarımız gerçekten 1-3-5 kişilik ve dikkat dağıtacak hiçbir öğe mevcut değil.
  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü kurucusu eğitimci olan bir kurum ve ticaretten çok eğitimi düşünüyor.
  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü özel ders programlarımızla en yüksek verimi almaktayız.
  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü okula takviye programlarımızla okul başarısını artırıyoruz.
  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü burda herkes mutlu.
  • Neden Kaptan Hocam Butik Dershane çünkü biz bir aileyiz ve eğitim hayatınızın her aşamasında sizin yanınızdayız.

 

Öğrencilerimizin ders eksiklerinin giderilmesi, soru çözümleri ile konunun pekiştirilmesi, dersin takibi, eğitim ve sınavlara yönelik danışmanlık hizmetleri ile öğrencimizin eğitim hayatında hedeflerine ulaştırmaktadır.

Orta okul eğitimine yönelik olarak okula takviye, yazılı hazırlık ve LGS hazırlık bire bir dersleri ile hizmet vermektedir.

Lise eğitimine yönelik okula takviye, yazılı hazırlık ve YKS hazırlık bire bir dersleri ile öğrencimizin hedefindeki bölüm ve üniversitenin kapısını aralıyoruz.

Hemen Ara
Whatsapp