header-logo.png

Eğitim Detayları

Neden Türkçe Özel Ders Alınır?

Türkçe özel ders alınan dersler arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Türkçe dersi uzun paragraf soruları, imla ve yazım kuralları, dil bilgisi konuları birçok öğrenci için sorun oluşturabiliyor. Bu yüzden bizden Türkçe özel ders hizmeti alan pek çok öğrencimiz bulunmaktadır. Türkçe dersi sayısal, sözel ve eşit ağırlık alanında sınava hazırlanan tüm öğrencileri ilgilendiren bir derstir. Ayrıca okuma ve anlamayı gerektirdiği için bu derste başarılı olunduğunda diğer derslere de olumlu yönde katkı sağlar. LGS, TYT, AYT, DGS ve KPSS gibi sınavlarda Türkçe hem yüksek net yapılması gereken hem de hızlı ve pratik olunması gereken bir derstir, bu nedenle gerektiğinde Türkçe özel ders almaktan kaçınılmamalıdır. Türkçe dersi özel ders ile birlikte daha kolay ve daha uygulanabilir olmaktadır.

Türkçe Özel Ders Neden Kaptan Hocam’dan Alınmalıdır?

Kaptan Hocam özel ders hocalarımızın Türkçe dersini anlatma ve bu dersle ilgili soruları çözme konusunda oldukça tecrübe sahibidir. Kaptan Hocam ailesindeki  hocaların kullandıkları eğitim metotları ve öğrenciye dersi öğretme konusundaki yetkinlikleri sayesinde öğrencilerimiz bu derste pratik kazanmankta ve başarıları artmaktadır. Hocalarımız profesyonel bir biçimde her düzeyden öğrenciye özel ders verebilmektedir. Kaptan Hocam'dan ilkokul için okuma yazma özel ders ve ilkokul Türkçe özel ders, ortaokul Türkçe özel ders, LGS Türkçe özel ders, lise Tükçe özel ders, TYT Türkçe özel ders, AYT Türkçe-Edebiyat özel ders hizmetlerini alabilirsiniz.

Kaptan Hocam hocaları Türkçe özel ders verirken özgün ve öğrenciye özel konu anlatımı, soru çözümü, ödev takibi ve motivasyon desteği ile öğrenciye çok yönlü destek sağlamaktadır. Hocalarımız, Türkçe özel dersin yanında eğitim koçluğu hizmeti ile sınav kaygısı, zaman yönetimi, verimli çalışma gibi konularda yardımcı olurlar ve öğrencinin en kaliteli şekilde yanında olmaya çalışırlar. Kaptan Hocam'dan özel ders alan öğrencilerimiz örnek aldıkları biriyle sınava hazırlandıkları için, başarı için gerekli motivasyon ve vizyonu kazanmış olurlar.  Kocaeli'de Türkçe özel ders hizmetimizden faydalanmak için sitedeki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Eğitimlerimiz

TYT A KİTAPÇIĞI

YAZ KAMPI

YKS YAZ KAMPI

DENEME CEVAP ANAHTARLARI

9. SINIF DENEME CEVAP ANAHTARI
Hemen Ara
Whatsapp